KONST / Litografier / Färglitografi 15792037
nr 1579 2037
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 74/150. Färglitografi, bildmått: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 44x34 cm
måndag 20 november 2023
kl 20:01:40
20 nov
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe